Petridis - Architectural profesional lighting
Kilmės šalis - Graikijapetridis-lighting.grPrekės kataloge
ARKOS Lighting - The home of light
Kilmės šalis - Ispanijaarkoslight.comPrekės kataloge
IP44.de - Outside lighting
Every space desries great lighting
Kilmės šalis - Vokietijaip44.dePrekės kataloge
IP44.de - daugiau nei 25 metu patirti turitintis lauko šviestuvu gamintojas. Siulo itin aukštos kokybes bei išskirtinio dizaino lauko šviestuvus. Dirba su didele patirti turinciais šviestuvu dizaineriais, yra daugybes lauko šviestuvu dizaino apdovanojimu laimetojai.
LEDVANCE
Kilmės šalis - Vokietijaledvance.com
LEDVANCE - vienas iš pasaulio lyderiu apšvietimo srityje, siūlantis platu LED šviestuvų, pažangių LED lempų, „Smart Home & Smart Building“ valdymo sprendimų bei tradiciniu šviesos šaltinių pasirinkimą
PUK - Italian Architectural Lighting
Kilmės šalis - Italijapuk.itPrekės kataloge
PUK ITALIA GROUP - daugiau kaip 40 metų patirtį turinti įmonė, plačiai žinoma kaip viena patikimiausiu lauko šviestuvu gamintoju tarptautinėje rinkoje. Įmonė siūlo platų sodo, parko, fasado apšvietimo sprendimų asortimentą, pasižymintį aukšta surinkimo kokybe ir ilgaamžiškumu.
FLOS
Kilmės šalis - Italijaflos.comPrekės kataloge
Vienas žinomiausių italų gamintojų Lietuvos rinkoje. Savo veiklą pradėjęo 1960 Italijoje nuo baldų gamybos. Savo asortimente siūlo garsiausių dizainerių kurtus šviestuvus, kurie tapo dizaino pasaulio ikonomis.
Viso Inc - Light is Life
Bold. Diverse. Visionary
Kilmės šalis - Kanadawww.visoinc.comPrekės kataloge
Pasaulinė apšvietimo dizaino ir gamybos kompanija VISO Inc. įsikūrusi Toronte, Kanadoje. Kompanija savo gaminiuose naudoja platų medžiagų ir dangų asortimentą, bei aukščiausios kokybės gamybos procesus. VISO tikslas - kurti nestandartines šviesos ir meno instaliacijas, kurios interjero erdves pakylėtų į naujas aukštumas.
KLUS DESIGN - Insipiring solutions
LED profilių sistemos
Kilmės šalis - Lenkijaklusdesign.euPrekės kataloge
1970 Sylwester Klus įkūrė dirbtuves, gaminusias įvairias detales baldams ir durims, vėliau atidarė savo vardo kompaniją KLUS DESIGN. Nuo 2006 metų rinkai siūlo aukštos kokybės LED profilių sistemas, išsiskiriančias aukšta produktų kokybe ir geru kainos kokybės santykiu. Kiekvienais metais įmonė atnaujina savo asortimentą rinkai pasiūlydama naujus ir patobulintus LED  profilių modelius.
Aromas - del Campo
Dekoratyviniai švietuvai
Kilmės šalis - Ispanijaaromasdelcampo.comPrekės kataloge
Įmonė įsikūrusi Valensijoje, Ispanijoje. Savo veiklą pradėjo 1968 nuo gėlių prekybos. Pirmieji Aroma šviestuvai buvo iš stiklo užpildyti džiovintomis gėlėmis. Aroma siūlo platų dekoratyvių šviestuvų asortimentą gyvenamiesiems namams, viešbučiams ir restoranams. Savo produktams gaminti įmonė daugiausia naudoja metalą ir stiklą, bet galima rasti marmuro, odos ir kitų medžiagų elementų.
ASTRO Lighting
Kilmės šalis - Didžioji Britanijaastrolighting.comPrekės kataloge
Apšvietimo produktų gamintojas iš Didžiosios Britanijos. Aukštos kokybės platus asortimentas orientuotas į individualius vartotojus, viešbučius ir restoranus. Asortimente išsiskiria vonios kambariui skirtų šviestuvų pasirinkimas.
FOSALI - Fibre optics
Dekoratyviniai šviestuvai iš šviesolaidžių
Kilmės šalis - SlovėnijaPrekės kataloge
Integral LED
LED lempučių gamintojas
Kilmės šalis - Didžioji Britanijaintegral-led.comPrekės kataloge
QUALIKO - Profesional lighting components
Kilmės šalis - Italijaqualiko.itPrekės kataloge
Linea - Light Group
Kilmės šalis - Italijalinealight.comPrekės kataloge
Linea Light Group - 1976 metais įkurta įmonų grupė savo asortimente turinti itin platų platų pasirinkimą gyvenamųjų, komercinių ir fasado apšvietimo sprendimų.
Vesoi -
Kilmės šalis - Italijavesoi.com
Išskirtinio dizaino dekoratyvinių interjero ššviestuvų bei interjero detalių gamintojas Italijoje.
PXF Lighting
Kilmės šalis - Lenkijapxf.plPrekės kataloge
PXF Lighting – 1994 metais ikurta apšvietimo įrangos ir apšvietimo sistemų gamybos įmonė, turinti stiprų vardą Europos rinkoje. Įmonė specializuojasi technologiškai pažangiuose apšvietimo technikos sprendimuose. Bendroves strategija grindžiama nuolatinėmis investicijomis i naujas technologijas, kuriu dėka rinkai siūlomi aukšciausios kokybes produktai.
Zero Lighting - Unique attraction
We make technical lighting decorative
Kilmės šalis - Švedijazerolighting.comPrekės kataloge
Artemide
Kilmės šalis - Italijaartemide.com
Vienas garsiausių pasaulyje Italijos šviestuvų gamintojų. Dekoratyviai, architektūriniai vidaus ir lauko šviestuvai. Aukščiausios kokybės medžiagos ir inovatyvus dizainas - visa tai rasite Artemide šviestuvuose.
Lena Lighting
Kilmės šalis - Lenkijalenalighting.pl
Daugiau nei 28 metus rinkoje esantis ir į 70 pasaulio šalių savo produkciją eksportuojantis komercinių ir pramoninių patalpų šviestuvų gamintojas iš Lenkijos.
Maytoni - Decorative Lighting
Kilmės šalis - Vokietijamaytoni.dePrekės kataloge
STEINEL
Kilmės šalis - Vokietijasteinel.dePrekės kataloge
Vokietijos gamintojas Steinel siūlo platų asortimentą šviesos valdymo sprendimų vidaus ir lauko projektuose, taip pat siūlo inovatyvius lauko šviestuvus individualiems projektams su integruotais judesio davikliais ir saulės elementais.
Ferro Luce
Kilmės šalis - Italijawww.ferroluce.itPrekės kataloge
Industriniai, loft, retro vintage stiliaus šviestuvai namams, maitinimo įstaigoms ir viešbučiams iš Italijos. Ferro Luce pasižymi itin plačiu spalvų pasirinkimu ir surinkimo kokybe.